Allround Logistiek medewerker

Vacature: Allround Logistiek medewerker

Locatie: Venlo | 32-40 uur

Ben jij een echte aanpakker met energie voor tien? Werk je graag samen met een enthousiast team in een dynamische e-commerce omgeving? Dan is dit jouw kans om deel uit te maken van het enthousiaste team van Betersport!


Hoe ziet jouw werkdag eruit?

Rond half negen loop je het magazijn in Venlo binnen. Eerst een kop koffie, even bijpraten met je collega’s over het weekend, en dan: actie!

Maandagen zijn druk – alle weekendbestellingen moeten eruit. Je springt op de elektrische pompwagen en begint met het verzamelen van fitnessapparatuur. Na een drukke ochtend is het tijd voor pauze. Even naar buiten, of een potje tafelvoetbal of pingpong met je collega’s.

’s Middags wissel je het orderpicken af met andere taken: stellingen opruimen, goederen verplaatsen, locaties aanpassen. Je denkt mee en helpt collega’s waar nodig. Samen zorgen jullie ervoor dat de klant zijn bestelling op tijd ontvangt.

Voor je het weet is het 17:00. Dag één zit erop. Je sluit je werkplek af en wenst iedereen een fijne avond. Morgen weer een dag om te knallen!


Wie ben jij?

  • Je bent proactief, fysiek fit en niet bang om je handen uit de mouwen te steken
  • Je denkt graag mee en ziet werk liggen
  • Je houdt van samenwerken en voelt je thuis in een jong en hardwerkend team
  • Je spreekt en begrijpt de Nederlandse taal
  • Je bent leergierig en nieuwsgierig naar logistieke processen

Bonuspunten als je:

  • In het bezit bent van een EPT- of reachtruckcertificaat (of bereid bent dit te halen)

Wie zijn wij?

Betersport is al 20 jaar dé onlinespecialist in fitness- en sportartikelen. Met een breed aanbod én onze eigen merken helpen we iedere (thuis)sporter bij het behalen van zijn of haar doelen. Of je nu net begint of al jaren bezig bent – wij hebben wat je nodig hebt.

Ons team? Jong, enthousiast en altijd in beweging. We denken vooruit, maken scherpe keuzes en hebben vooral veel plezier in wat we doen.


Wat bieden wij?

Werken met structuur en regelmaat

Bij ons werk je in vaste dagdiensten van maandag tot en met vrijdag. Dus géén ploegendiensten, avonddiensten of wisselende roosters – wel zo prettig als je houdt van duidelijkheid en balans tussen werk en privé.

We zoeken iemand die minimaal 32 uur per week beschikbaar is. Werk je liever meer? Dan kijken we samen naar wat het beste past – we zijn flexibel in de invulling van de uren.

Een veelzijdige rol met ruimte voor initiatief

Bij Betersport betekent allround ook écht allround. Als logistiek medewerker ben je betrokken bij het volledige logistieke proces: van het picken, packen en shippen van bestellingen tot het verwerken van inkomende goederen en retouren. Je houdt het magazijn netjes door stellingen op te ruimen, past locaties aan waar nodig en verplaatst goederen efficiënt binnen het magazijn. Ook het opbouwen en controleren van fitnessapparatuur behoort tot je taken.

Er is volop ruimte voor eigen initiatief — zie je iets dat slimmer, sneller of beter kan? Dan moedigen we je aan om met ideeën te komen en mee te denken over verbeteringen. Geen dag is hetzelfde en je bent continu in beweging om samen met je collega’s te zorgen voor een soepel lopend logistiek proces.

Werken in een betrokken team

Je komt terecht in een hecht en gezellig team waar we niet alleen samenwerken, maar ook samen successen vieren. Aan het eind van de week sluiten we vaak af met een drankje in onze eigen informele sfeer.

Daarnaast profiteer je als medewerker van een aantal fijne extra’s. Zo krijg je de mogelijkheid om onze producten tegen inkoopprijs te kopen – mooi meegenomen! Ook op andere vlakken zorgen we goed voor onze mensen, met arbeidsvoorwaarden die nét dat beetje extra bieden.

Wat betreft je salaris: dat stemmen we in goed overleg met jou af, passend bij je leeftijd en ervaring.


Klaar om te starten?

Ben je enthousiast geworden? Solliciteer dan snel!

Stuur je cv en motivatie naar: Lotte Vervoort – werkenbij@betersport.nl

Hopelijk zien we je binnenkort bij ons in Venlo!

loader
Laden...